Türk Telekom Ödemeli Arama Nasıl Yapılır?

0
53
turk-telekom-odemeli-arama-nasil-yapilir

Bu yazımızda sizlere günümüzde tarife ve paketlerin uygun olduğu için çok fazla kullanmadığımız. Genellikle TL’si kalmayanların öğrencilerin kullandığı ödemeli arama nasıl yapılır ve  Ödemeli arama nedir sorusuna cevap vereceğiz.

Türk Telekom Ödemeli Arama

Faturalı hattın limiti dolanların veya faturasız paket kullananların bakiyesi bittikten sonra, acil bir arama yapmaları gerektiğinde tek yapması gereken ödemeli aramalarıdır. Türk Telekom ödemeli servisinde istediğiniz kişiye ödemeli arayarak ulaşabilirsiniz. Acil durumlarda size çok yardımcı olacak ödemeli aramalar birkaç ufak yöntemden oluşuyor.

Ödemeli Arama Nedir?

Türk Telekom hat kullananlar Türk Telekom ödemeli atma servisi ile aynı serviste olan kişileri kolay bir şekilde ödemeli arayarak ulaşabilirler. Ödemeli arama ile karşı taraf aranarak ödemeli işlemini kabul etmesi beklenir. Karşı taraf ödemeli aramayı kabul ettikten görüşme başlar ve bakiye karşı taraftan ödenir. Böylece eğer acil aramalar varsa ödemeli arama yaparak iki taraf iletişime kolay bir şekilde geçer.

Bazen acil bir çağrı yapılması gerekir, fakat nasıl ödemeli atması gerektiği bilinmez veya unutulur. Bilmeyenler ve unutanlar için Türk Telekom ödemeli arama servisi kolay birkaç yol sunarak sizlerin acil durumlarda ödemeli aramanızı sağlamaktadır. Eski adı Avea yeni adı Türk Telekom olan bu operatör ve diğer tüm operatörlerde ödemeli arama bulunmaktadır. Fakat iki farklı hat birbirine ödemeli arama yapamamaktadır.

Ayrıca Türk Telekom ödemeli arama nasıl yapılır makalemizin yanında merak edeceğinizi düşündüğümüz Whatsapp web bilgisayar ve tablette nasıl kullanılır makalemizi de inceleye bilirsiniz.

Ödemeli Arama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom hattı olan kişiler birbirlerine ödemeli arama yaparak ulaşabilme hakkını bulundurur. Türk Telekom mobil hattına sahip olan bir kişi, diğer operatöre kayıtlı olan bir kişiye ödemeli arama yaparak ulaşma hakkına sahip değillerdir.

Bakınız...!!!  Karanfil Nedir? Karanfil Faydaları Nelerdir?

Türk Telekom ödemeli aramak için oldukça kolay birkaç yöntem ile ödemeli arama sağlamakta. Türk Telekom eski adıyla avea ödemeli arama veya ödemeli nasıl atılır sorularına örnek vererek bu yöntemleri açıklayalım.

Bu yöntemler;

Örnek: 0555numaranız

  • 135 tuşlayıp, ödemeli arayarak ulaşmak istediğiniz telefon numarasını başına sıfır koymadan tuşladıktan sonra, sonuna # ekleyerek arama tuşuna basabilirsiniz.

Örnek: *135*555numara#

  • Ulaşmak istediğiniz numaranın başına 9696 ekleyip arama yaparak da Türk Telekom ödemeli atma servisinden faydalanabilirsiniz.

Örnek: 96960555 numara

Bu birkaç kolay yöntem ile Türk Telekom servisinde ödemeli arama yaparak istediğiniz Türk Telekom hattı kullanan kişilere ulaşabilirsiniz.

Bu makalemizde sizlere Türk Telekom ödemeli arama nasıl yapılır , Türk Telekom ödemeli arama nedir konuları hakkında bilgiler verdik. Diğer makalelerimizi bakmayı unutmayın…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here