Fotoğraf Üzerine Yazı Yazma Uygulamaları İOS ve Adroid

194
0
fotografa-yazı-yazma;fotografa-yazı-yazma;fotograf-yazı-yazma;fotograf-yazı-yazma;fotografa-yazı-yazma;resme-yazı-yazma;resme-yazı-yazmak;fotografa-yazı-yazma-programı;resmin-üzerine-yazı-yazma;fotograf-üzerine-yazı-yazma

Bu makalede sizlere fotoğraf üstüne yazı yazma  veya resim üzerine yazı yazma konuları hakkında bilgiler vereceğiz. Ayrıca iOS Android ettik telefonlardan kullanabileceğiniz fotoğraf yazı yazma programı örnekler vererek açıklayacağız.

Sosyal medya hesaplarımıza fotoğraf eklerken, üstlerine tıklayarak isteğimizden olabiliyor. Fotoğrafa yazı yazma oldukça kolay bir işlemdir hatta kullandığınız bilgiyi fotoğraflar kuracağınızdan dahi. Pek çok cihazda artık bu özellik var.

Kullanımı En Basit Olan Fotoğraf Edit Programlar

Düzenleme kelime anlamıyla değiştirme, düzenleme ayarlama gelir. Fotoğrafa yazı yazmak için bir program olan, düzenlemeleme programlarıdır. Kullanılabilir fotoğrafa yazı yazma programı veya uygulamasının geçmişi şöyledir;

  • Picsart Fotoğraf Editörü

Resim Üzerine yazı yakmak Için Kullanılan bu Uygulamanın en 500 milyondan Fazla kullanıcıya sahiptir. Bu uygulama ile editleme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Picsart Photo Editor ile birlikte metin ekleme değil, kesme, temizleme, esnetme, klonlama, eğrileri ayarlama gibi pek çok araca da gerekiyor. Android ve iOS işletim sistemi olan tüm cihazlarınızdasınız.

  • Phonto

Aynı şekilde iOS ve Android işletim sistemi sistemlerinde bir olanı Phonto uygulaması, fotoğrafa dayalı, metinler için en çok tercih edilen uygulamalardan birisi. Yüzlerce farklı fonta sahip olmasının dışında sizlere yeni font ekleme özelliği de sunan Phonto’yu cihazınız için kesinlikle edinmelisiniz.

Ayrıca fotoğrafa yazı yazma ve resim yazısı yazma programı konulu makalemizin yanında merak edeceğinizi yapabilirüğümüz sarahah nedir ? ve sarah nasıl kullanılır ? makalemizi de inceleye bilirsiniz.

  • Notegraphy

Notegraphy diğer iki uygulamadan farklı olarak fotolara yazı ekleme dışında bir konsepte sahip. Vektörel şablonlar üzerinde yazı yazabiliyor. Muazzam bir arkaplan üzerinde yazı yazmak için tıklayın.

  • PicLab

Yazı ekleme, ettik düzenleme Seçenekleri Bulunan PicLab Uygulaması Diğer uygulamalara nazaran daha digital seçenekler Sunuyor. İçerisinde filtre, efektler ve fotoğraflardaki gibi özellikler de barındırıyor.

Kullanımı oldukça basit olan bu 4 uygulamadan herhangi biri işinizi görmeye yetecektir. Kolaylıkla edinebileceğiniz bu 4 aplikasyon metin ekleme burada şeyler yapmanıza da olanaklı olabilir gibi, yeniden fotoğraflar oluşturmanızı da izin veriyor.

Bu Uygulamalarla Videoda Düzenlenebilir Miyim?

Yukarıda saydığımız Uygulamalar fotograf yazı yazma Bazlı oldukları Için hiçbiri ile bir video düzenleyemezsiniz. Eğer video düzenleme uygulamalarınızı Windows Movie Maker, Adobe Premiere Pro, Vegas Pro gibi uygulamalar işinizi göreceksiniz.

Telefonum Üzerinden Programsız Nasıl Yazı Eklenebilirim?

Fotoğrafa yazı yazma programı kullanmak istemiyorsanız, çok çok kullanıcılı olan var bu özelliği kullanabilirsiniz. Kolay bir sekilde ulaşabileceğiniz için fotoğraf yazı yazmak gibi eylemlerinize kolaylık sağlayabilir. Tek sayfa açarak fotoğraf barındırma uygulaması olan ‘Galeri’ veya ‘Fotoğraflarm’a girmek. Önceden oynama yapmak istediğiniz telefonu seçip düzenledikten basmanız yeterlidir. Bu tuş kimi zaman eğik bir kalem, kimi zaman bir palet şeklinde olabilir.

Bu gün sizlere resim üzerine yazı yazma  veya fotoğraf üstüne yazı yazma konusunda bilgiler verdik. Ayrıca iso ve android telefonlardan kullanabileceğiniz, fotoğraf yazı yazma uygulamaları hakkında verdik. Diğer makalelerimize bakmayı unutmayın …

Bakınız...!!!  Agnostik Ne Demek ?, Agnostik Nedir ?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here