Unf Ne Demek? Unf Nedir?

157
0
unf-ne-demek-unf-nedir

Bu makalemizde sizlere sosyal medyada sıklıkla kullanılan en çok merak ettiği konular arasında yer alan Unf Ne Demek? ve Unf Nedir? konularından bahsedeceğiz. Ayrıca instagram unf ne demek?, Twitter’da unf nedir?, Unf nasıl anlaşılır? ve Unf program indirerek öğrenmek konuları hakkında bilgiler vereceğiz.

İnstagram Unf

Unf ne demek? sorusu ile başlarsak. Unf anlam olarak bir takip sistemidir. İngilizce’deki unfollow sözcüğünün kısaltılmış hali olan bu kodlamanın dilimizdeki karşılığı ise takibi bırakmaktır. Yani instagram unf nedir? Sorunuzun cevabı daha önce instagram üzerinden takip ettiğiniz bir kişiyi takibi bırakmanızdır. Bu aşamada takip etmekten vazgeçtiğiniz kişinin direkt mesaj yani dm üzerinden unf etmenizin sebebini sorması demek takibi bırakmanızın nedenini sorması anlamına geliyor. Unfollow kelimesinin zıddı olan Follow kelimesi ise kişiyi takip etmeniz anlamına geliyor. Sosyal medya üzerinde kullanıcıların geneli genç olduğu için genelde bu tip kısaltmalar kullanılıyor. Bu kısaltmalar ise anlamını bilmeyen kişiler için kafa karışıklığına sebep olabiliyor.

Twitter’da UNF Nedir?

Peki twitter da Unf nedir? sorusuna cevap verirsek. Unf instagram’da olduğu gibi Twitter’da da bir takip sistemi bulunuyor. Bu nedenle unf kısaltmasına Twitter hesabınızda da sık sık karşılaşabilirsiniz. İnstagram uygulamasındaki gibi Twitter’da da takibi bırakma anlamı taşıyor. Ancak ne Twitter ne de İnstagram, kullanıcılarına hangi takipçisinin kendisini unf ettiğini bildirmiyor. Bu nedenle de biri sizi takibi bıraktığınızda bunu öğrenmeniz pek de pratik olmayacaktır.

Ayrıca Unf Ne Demek? ve Unf Nedir? makalemizin yanında merak edeceğinizi düşündüğümüz Bff ne demek? Bff nedir? makalemizi de inceleye bilirsiniz.

UNF Nasıl Anlaşılır?

Birisinin sizi takip edip etmediğini öğrenmeniz için en kısa yol hesabınızın profil kısmına girmektir. Bu kısma giriş yaptığınızda üst tarafta yer alan takipçi sayınızı sürekli takip ederseniz birilerinin sizi takibi bırakıp bırakmadığını görebilirsiniz. Ancak bunu anlayabilmeniz için de takip ettiğiniz hangi kişinin sizi takibi bıraktığını tek tek isim isim kontrol ederek bulabilirsiniz. Bu da oldukça zor bir yoldur.

Bakınız...!!!  BAE Ne Demek? BAE Nedir?

UNF Program İndirerek Öğrenme

Sizi unf edenleri öğrenmenizin en kolay yolu bir unf program indirmeniz gerekir, Bunu için  instagram unf porogramı  ve Twitter unf programı Google Play Store gerekse de Apple Store mağazalarında takibi bırakanları anında gösteren uygulamalar bulunuyor. Eğer çok fazla takipçi kitleniz varsa bu uygulamalar sizin için oldukça yararlı olacaktır.

Sizlere bu makalemizde Unf nedir? ve Unf ne demek?, instagram unf  ne demek? ve Twitter’da unf nedir? konuları hakkında bilgiler verdik. Diğer makalelerimize bakmayı unutmayın…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here