CS GO Bunny Kodu Nasıl Yapılır?

51
0

Bu makalemizde sizlere CS GO Bunny Kodu (Bunny Hop Kodu) konusunda bilgiler vereceğiz. Ayrıca CS:GO Bunny Kodu Nasıl Yapılır? sorusunu cevaplayacağız.

CS GO Bunny Kodu

Daha önce CS GO’da herhangi bir kod kullanmadıysanız bunny kodu yazmak biraz zor olabilir fakat yapmaya başlarsanız alışacaksınız ve kolayca kullanacaksınız.

Genelde bunny yapabilmek için öncelikle klavyedeki Space(zıplama) tuşu kullanılır ancak klavyeden yapılması oldukça zordur bir mouse ile yapmak bunu kolaylaştırabilir.

Mouseun ortadaki tuşuna(tekerleğine) kodları ekleyerek ve mouseun orta tuşunu ileri geri yaparak cs go bunny yapmaya başlayabilirsiniz. Size yazımızda bahsedeceğimiz iki kodu konsola yapıştırın ve oyunda Space tuşuna ek olarak mouseun Orta tuşu(tekerleği) ile zıplayacaksınız ve bu da sizin bunny yapmanızı kolaylaştıracak.

CS:GO Bunny Kodu Nasıl Yapılır?

İlk önce csgo bunny koduları kullanacağımız odaya giriyoruz, sonra haritayı açıyoruz.
Açıkken harita (“) işaretini ile konsola açıyoruz.
Konsolu açtıktan sonra hilenin çalışması için “sv_cheats 1” yazıyoruz.
Daha sonra konsola CS GO bunny kodu olan “sv_autobunnyhopping 1” yazıyoruz.
Artık cs go bunny kodu ( Bunny Hop Kodu) çalışır duruma gelmiştir.

Bu kodlar şu şekildedir; “bind mwheelup + jump, bind mwhelldown + jump”. cs go konsol kodları uyguladıktan sonra orta tuş ile yukarı aşağı yaparak zıplayacaksınız. Pratikte biraz zor olsa da çözünce işinize yarayacaktır. Dikkat etmeniz gereken noktalardan en önemlisi CS GO bunny kodu yaparken “w” yani yürüme tuşuna basmıyoruz.

“W” (Yürüme) tuşu zıplamamızı zorlaştırır düzgün zıplayamazsınız. Yani “W” basarak giderken farenin orta tuşuna basarak zıplıyoruz ve “w” tuşundan elimizi çekiyoruz. Ardından fareyi sağa çevirirken klavyede “a” tuşuna tıklıyoruz fareyi sola çevirirken ise “d” harfine basıyoruz.

Bu şekilde sağ sol yaparak yavaş yavaş hızımızı arttırıyoruz. Bir diğer püf nokta ise yer yere değdiğinizde mouse orta tuşu ile tekrardan zıplamaktır.

Bakınız...!!!  Klavyede Türk Lirası (₺) işareti nasıl yapılır?

Eğer kullanırken hızlanamıyorsanız doğru zamanda zıplayamadınız demektir. Doğru zamanda zıplamak için ilk önce kısa antrenmanlar yaparak CSGO bunny kodları ile kendinizi geliştirebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda CS:GO Bunny Kodu hakkında bilgiler verdik. Ayrıca CSGO Bunny Kodu nasıl yapacağınızı anlattık. Diğer makalelerimizi bakmayı unutmayın…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here